COLD 911 – PORTAKAL VE OKALİPTUSLU BİTKİ ÇAYI MÜSLİN ÇAY POŞETİ 100x2Gr | The Boba Co.

Fiyat : 1.636,00₺(KDV Dahil)
:
Soğuk kış günlerini ısıtmak için COLD 911. Artık kış aylarına meydan okuyoruz. Tam bir kış çayı olmasının yanında bu harman ferahlatıcı tadıyla yaz aylarının da favorisi. Demledikten sonra buzun üzerine döküp biraz da dilediğin tatlandırıcıyı eklemen yeterli. Her mevsim portakal, greyfurt ve okaliptusun harika uyumunun tadını çıkar.
İçerik/Ingredient: Elma Parçaları (Pyrus malus L.), Havuç (Daucus carota), Böğürtlen (Rubus fruticosus), Okaliptus Yaprakları (Eucalyptus), Pancar, Amber Çiçekleri (Hibiscus abelmoschus), Limon Otu (Andropogon citratus), Dondurularak Kurutulmuş Portakal Dilimleri (Citrus sinensis), Dondurularak Kurutulmuş Mandalina Dilimleri (Citrus nobilis) / Apple Pieces, Carrots, Blackberries, Eucalyptus Leaves, Beets, Musk Okra Flowers, Lemongrass, Freeze Dried Orange Slices, Freeze Dried Tangerine Slices
Müslin çay torbalarımız sayesinde pratik şekilde favori çayın hazır. Üstelik ağır metal içeren çay poşetleri olmadan, tamamen doğal malzemeler kullanarak senin için paketledik!
Net Ağırlık: 100 adet müslin çay torbası x 2gr = 200 gr
Kuru ve serin yerde ambalajında ağzı, kapalı olarak saklayınız.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR