The Boba Co. Kurumsal

 

The Boba Co.

Daha önce hiç deneyimlenmemiş tatlar keşfetmek isteyenler için The Boba Co. olarak birbirinden farklı lezzetler sunuyoruz. 1980’lerde ilk olarak Tayvan’da ortaya çıkan Bubble Tea’nin Türkiye’deki ilk dünya standartlarında üretim yapan firması olmaktan gurur duyuyoruz. Tapyoka Nişastaları ve Patlayan Meyve Suyu topları olmak üzere iki tür olan Bubble Tea’yi, 15 farklı Popping Boba aroması ile daha eğlenceli hale getirdik. Popping Boba ile artık Bubble Tea reçetelerinizin bir sınırı olmayacak. The Boba Co. markası olarak ürünlerimizi en kaliteli ham maddeler ile Türkiye’deki tesisimizde sizin için özenle üretiyoruz. Üretim zincirimiz insan sağlığına ve ürün kalitesine verdiğimiz büyük önemden dolayı Dünya Standartlarına uygun şekilde gerçekleşiyor. BRC, IFS, HALAL, VEGAN ve FDA sertifikalarına sahip olan üretim tesisimizde her gün yeni reçetelerle daha iyisi için çalışıyoruz. The Boba Co. markası olarak yalnızca üretici bakış açısına sahip bir marka değiliz. 2016 yılında başlayan Tea Co. 2. Nesil çay evi yolculuğumuzla hizmet sektöründeki tecrübemize dayanarak size tam ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz.

The Boba Co. Popping Boba

Dünya’nın bildiği özellikle Asya’da oldukça yaygın olan Bubble Tea lezzetini sizlere %100 yerli üretimle sunuyoruz. Şimdilik 15 farklı aromaya sahip Popping Boba ürünü ile her damak tadına uygun Bubble Tea’ler hazırlayabilirsiniz. Dünya’da Popping Boba olarak kabul gören bizim tanımımızla “Ağızda Patlayan Meyve Suyu Topları” ya da “Meyve Suyu Havyarları” içecek algınızı değiştirecek.

Meyve aromalarına sahip Yeşil Elma, Vişne, Mango, Limon, Çilek, Kavun, Karpuz, Yaban Mersini ve Hindistan Cevizli Popping Boba’lar ile muhteşem Smoothie’ler, Refresher’lar ve Bubble Tea’ler yapabilirsiniz. Soğuk gruba daha uygun olduğunu düşündüğümüz bu aromaları en az bir kere denemenizi tavsiye ediyoruz.

Alışılmışın dışına çıkıp Popping Boba Kahve reçeteleri yapmanız içinse Çikolata, Karamel, Bal ve Kahve aromalı Popping Boba’lar harika bir seçim olacak. Bu sayede kahve bazlı reçeteleriniz daha eğlenceli bir hal alacak.

Popping Boba’yı sadece içecek grubunda kullanılan bir ürün olarak düşünmeyin. Emek harcayıp da hazırladığınız pastanızda bir şey mi eksik? Pastanızın Cherry On The Top’ı Popping Boba burada. Salatanızda ekşi bir tat mı istiyorsunuz ama limon sizin için çok mu sıkıcı geliyor, neden Limonlu Popping Boba ile salatanızı süslemeyesiniz ya da o aradığınız ekşi tat Yaban Mersinli Popping Boba’da da olabilir.

 

The Boba Co. X Tea Co.

İki marka birbirine hiç bu kadar yakışmamıştı. The Boba Co. Popping Boba ürünleri ve Tea Co.’nun Dünya Çaylarını içeren ürün yelpazesinin uyumu sizleri şaşırtacak. İthal ham maddeler ile Türkiye’de harmanlanan Tea Co. Çayları ile hazırlayacağınız Bubble Tea’ler menünüzün Odak Noktası olacaktır. Tea Co. işletmelerinde deneyebileceğiniz Bubble Tea reçetelerimiz ürünün kalitesini ve lezzetini kanıtlar nitelikte olan bir gövde gösterisi olarak karşınızda.

Vizyonumuz

Bubble Tea denilince Türkiye’de ve Dünyada akla gelen ilk marka olmayı, sektörde standart ve trend belirleyen bir konuma kendimizi getirmeyi, katma değerli ürünleri en kaliteli şekilde üreterek markamızın tüm dünyaca tanınmasını sağlamayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Dünya standartlarına uygun olarak ürettiğimiz katma değerli ürünleri, en kaliteli biçimde tüketicinin isteklerini fazlasıyla karşılayacak şekilde sunuyoruz.

 

Belgelerimiz

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR